Ochrona dla 3 urządzeń
Usunięcie wirusów lub zwrot pieniędzy*
30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy | Bezpłatna całodobowa pomoc techniczna
Znajdź odpowiednią ochronę
Wszystkie subskrypcje programu McAfee® Total Protection zawierają następujące funkcje:

Ochrona wszystkich urządzeń

w ramach jednej subskrypcji. Wsparcie dla nieograniczonej* liczby urządzeń, co pozwala chronić wszystkie posiadane komputery PC, Mac, smartfony i tablety.

Menedżer haseł

do tworzenia silnych, unikatowych haseł dla wszystkich kont online i zapamiętywania ich, by Cię w tym wyręczyć.

Łatwa w obsłudze konsola internetowa

do zarządzania wszystkimi urządzeniami z jednego miejsca.

Ochrona sieci domowej

zabezpieczająca urządzenia i sieci Wi-Fi przed nieautoryzowanym dostępem. Bezpiecznie przeglądaj Internet i chroń swoje dane osobowe.

Ochrona rodziny

i zabezpieczenia dla tożsamości Twojej i Twoich dzieci oraz Waszych urządzeń przy zakupach, korzystaniu z bankowości i komunikacji.

Blokada plików

Umożliwia utrzymanie poufności plików osobistych przez zabezpieczenie ich na komputerze PC za pomocą kombinacji hasła i szyfrowania.

Ochrona wyróżniona nagrodami

Wybór redakcji

PCMag, USA,

Październik 2018

Certyfikat AV-Test

Bezpieczeństwo systemu Windows

AV-Test, sierpień 2018

Certyfikat AV-Test

Bezpieczeństwo systemu Windows

AV-Test, wrzesień 2018

Wybór redakcji

InfoSecurity, USA,

Luty 2018

Wybór redakcji

ComputerIdee,

Holandia

McAfee Total Protection
* Szczegóły i warunki oferty:
Istotne informacje o ofercie, szczegółach subskrypcji i usłudze automatycznego odnawiania:

  • Kwota naliczana przy zakupie to cena pierwszego okresu subskrypcji.  Długość pierwszego okresu subskrypcji zależy od wybranej opcji zakupu (np. 1 miesiąc, 1 rok, 2 lata itd.) Po upływie pierwszego okresu Twoja subskrypcja będzie odnawiana automatycznie co rok (z wyjątkiem miesięcznych subskrypcji, które będą odnawiane co miesiąc). Zostanie naliczona cena subskrypcji odnowienia obowiązująca w momencie odnowienia aż do momentu jej anulowania.
  • O ile nie zaznaczono inaczej, jeśli podana jest kwota rabatu, opisuje ona różnicę między ceną za pierwszy okres subskrypcji a ceną jej odnowienia (np. cena za pierwszy rok, a następnie rok później).
  • Ceny mogą ulec zmianie. Jeśli cena odnowienia się zmieni, powiadomimy Cię z wyprzedzeniem.
  • Możesz anulować subskrypcję lub zmienić ustawienia automatycznego odnawiania w dowolnym momencie po jej zakupie na stronie Moje konto. Aby uzyskać więcej informacji na temat automatycznego odnawiania, kliknij tutaj.
  • Możesz zażądać zwrotu kosztów, kontaktując się z Obsługą klienta  w ciągu 30 dni od dokonania pierwszego zakupu lub w ciągu 60 dni od daty automatycznego odnowienia (na 1 rok lub na dłuższy okres).
  • Twoja subskrypcja podlega postanowieniom naszej Umowy licencyjnej oraz Informacjom o ochronie prywatności  i jest przeznaczona do użytku prywatnego na takiej liczbie obsługiwanych urządzeń, na jaką zezwala subskrypcja. Subskrypcje obejmujące „wszystkie” urządzenia są ograniczone do obsługiwanych urządzeń, będących Twoją własnością. W okresie obowiązywania subskrypcji funkcje produktu mogą zostać dodane, zmienione lub usunięte. Nie wszystkie funkcje są dostępne w każdym systemie operacyjnym; lista obsługiwanych urządzeń podana jest w wymaganiach systemowych. Oprogramowanie nie gwarantuje ochrony przed wszystkimi możliwymi zagrożeniami.
  • Aby móc korzystać ze Zobowiązania do ochrony antywirusowej, należy mieć aktywną usługę automatycznego odnawiania kwalifikującego produktu.  Jeżeli oprogramowanie firmy McAfee nie może usunąć wirusa z obsługiwanego urządzenia (patrz wymagania systemowe Zobowiązania do ochrony antywirusowej), użytkownik otrzyma zwrot – za bieżący okres subskrypcji – rzeczywistej kwoty zapłaconej za kwalifikujący produkt lub wartości produktu, jeśli stanowił część pakietu (patrz warunki korzystania z usługi), pomniejszonej o zniżki, rabaty, zwroty, koszty wysyłki, opłaty manipulacyjne lub podatki.  Zwrotem nie są objęte szkody ani straty wynikające z działania wirusa – firma McAfee zaleca tworzenie kopii zapasowych danych, aby zapobiec ich utracie.  Więcej informacji o naszych warunkach korzystania z usługi można znaleźć na stronie:  mcafee.com/pledge.
Copyright© 2019 McAfee LLC, 2821 Mission College Boulevard, Santa Clara, CA 95054, 1.888.847.8766. www.mcafee.com